Thajská masáž s lávovými kameny

Avokádová masáž

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Máte suchou a citlivou pokožku? Chcete udělat něco pro svou krásu? Máte rádi teplo a prohřívání?

Avokádový olej - je světově ojedinělý tělový olej, především pro své účinky. Je určen pro zralou, suchou a citlivou pleť. Avokádový olej účinně obnovuje elasticitu, zvláčňuje, vyhlazuje a zbavuje pleť vrásek, má přirozený ochranný UV faktor, ochraňuje pokožku a odvádí volné radikály z těla ven. Působí, jako prevence celulitidy a zpomaluje proces stárnutí,  chrání pleť před vysoušením, omrzlinách a jiných nepříznivých vlivů okolního prostředí,  působí jako přirozený antioxidant.

Jedinečná cena balíčku!

Původní cena balíčku:  3 099,- Kč

koupit online za 699

Masáž  začíná přiložením nahřátých teplých pohankových polštářů na zadní stranu. Poté vám masérka vloží teplé lávové kameny do rukou a Vy si můžete užívat jejich teplo a zároveň nasávat energii. Nejprve udělá masérka jemnou lymfatickou masáž pro aktivaci lymfatického systému a aby mohly škodliviny odcházet z těla ven. Dále masáž pokračuje speciální technikou masírování, která spočívá v důmyslných krouživých pohybech a je velmi účinná při uvolňování toxinů z těla ven.  Druhou částí masáže je celotělová relaxační masáž celého těla s teplými lávovými kameny, která je vhodná pro regeneraci zablokovaného a zatuhlého svalstva. Zaměřujeme se na oblasti krční páteře, trapézů, bederní páteře.  Avokádový olej působí jako výživný elixír. Regeneruje a zvláčňuje pokožku a chrání ji před nepříznivými vlivy. Na závěr Vás čeká dokonalá masáž hlavy. Na přání můžeme namasírovat obličej čistým avokádovým olejem.

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní avokádová masáž
  • Výběr z bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + 10 minut EXTRA masáž obličeje (nohy x záda x ruce x obličej x hlava)

               o aroma lázeň - na nohy

               o welcome drink a soft drink

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

naše služby

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?