Prožijte dokonalou relaxaci

The Legend Of The Dragon By Rituals

Udělejte si neopakovatelný den s dcerou, maminkou, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na romantickou double masáž.

Naše nová podzimní limitovaná edice je inspirována prastarými příběhy o čínských císařských dracích a jejich mytické moci a síle. Její podstatou je myšlenka, že každý z nás v sobě nosí neviditelnou sílu. Jakmile si jednou uvědomíme a nahlédneme do svého nitra, probudíme v sobě sílu, která v nás roznítí vnitřní oheň a umožní nám naplno rozvinou svůj potenciál. Číňané věří, že tato mýtická stvoření přinášejí příznivý vývoj - štěstí a blahobyt. V umění znamená drak nejvyšší moc.

Jedinečná cena limitovaná edice!

Původní cena balíčku:  1 699,- Kč

koupit online za 899

Užijte si nevšední zážitek a dopřejte si požitek z masáže Legend if the Dragon. Zažijte smysluplné prožitky a luxus okamžiku, kdy se můžete zastavit a zamyslet. Masáž začíná prohřátím zad teplými pohankovými polštáři, které uvolní i ty nejzatuhlejší místa na Vašem těle, dále se můžete těšit na tradiční čínskou akupresurní masáž, která aktivuje jednotlivé akupresurní body, uleví od bolesti svalů a má vliv na psychosomatiku. Dochází k harmonizaci těla a duše. Poté následuje dokonalá mikrocirkulační krouživá masáž, která zbaví tělo toxinů, uvolní svaly a zaktivuje metabolismus. Masáž je dobrá i při redukci váhy, bolestech svalů a zmírnění stresu a napětí.

U nás můžete zaplatit i pomocí Vašich benefitních programů.

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

naše služby

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?