HÝČKÁNÍ - ANTI-AGE – DETOXIKACE – HUBNUTÍ – BOLESTI ZAD

Jarní luxusní NOVINKY

Jaro už je tu, slunce svítí a my jsme nabiti energií a optimismem a připravili jsme pro Vás úžasné NOVINKY, které si zajisté zamilujete.

 

Chcete se nechat hýčkat, rozmazlovat nebo udělat něco pro svou krásu? Nastartovat svoje tělo po dlouhé zimě a dopřát si to nejlepší? Trpíte na bolesti zad? Pak je pro Vás tato edice tím úžasným a jedinečným zážitkem!

60 minutová detoxikační masáž dle výběru + bonusy ZDARMA:

  • Teplý pohankový polštář pod hrudní páteř
  • Luxusní masáž hlavy

Jedinečná cena jarní nabídky!

Původní cena balíčku:  3 299,- Kč

koupit online za 899

VYBÍRAT MŮŽETE ZE 4 DRUHŮ LUXUSNÍCH MASÁŽÍ:

HÝČKÁNÍ - ANTI-AGE – DETOXIKACE – HUBNUTÍ – BOLESTI ZAD

  • Jojobová ANTI-AGE masáž - 100% přírodní

Jojobový olej z prvního lisování, dokonale hydratuje, je plný živin, vitamínů a minerálů. Nejintenzivnější péči poskytuje pleti zralé a problematické. Dodává jí zklidnění, výživu, přispívá k udržení její přirozené vlhkosti a k pěstěnému vzhledu. Masáž začíná lehkou akupresurní masáží na aktivaci lymfatických cest, poté se můžete těšit na luxusní celotělovou hýčkající masáž v kombinaci 2 relaxačních technik a to Lomi-Lomi a relaxační aroma olejové masáže. Na závěr se můžete těšit na dokonalou masáž dekoltu.

  • Kakao se zlatými částicemi

Směs zlatých částic a kakaového oleje pomáhá snížit příznaky stárnutí díky hluboké hydrataci. Chrání pokožku na loktech, kolenech a patách, zanechává hedvábně hladký pocit po celý den. Užijte si luxusní požitek z teplého kakaového oleje, který je plný látek jako je „theobromin“ a díky kterým se dostávají látky způsobující dobrou náladu do krve a přináší Vám pocit blaha. Masáž se taktéž zaměřena na zákazníky s bolavými zády a má relaxační a uklidňující efekt.

  • LYMFA masáž s kaštanovým olejem a bambusovými holemi

Kaštanový olej zlepšuje a urychluje látkovou výměnu. Užitečný je při bolestech kloubů, svalů nebo vazů, má taktéž silné detoxikační a regenerační účinky. Masáž začíná lehkou akupresurní masáží na aktivaci organismu, poté se můžete těšit na bambusovou masáž, která je známá pro své úžasné léčivé vlastnosti. Vyvažuje, uklidňuje a nabije vaše tělo energií. Masáž využívá bambusové hole, které jsou určeny pro správnou činnost lymfatického systému, dokonale zpevňují tělo, odstraňují přebytečnou vodu z těla ven a odstraňují napětí!

  • Jogurtová masáž s ananasem

Masáž hydratuje a zklidňuje pokožku, je potom měkká, hladká, pružná s jemnou a svěží vůní ananasu. Obsahuje výtažek z ananasu, který má regenerační a bělící účinek na tmavé kožní skvrny. Vyživující oleje také působí jako přírodní ochrana proti slunečnímu záření. Masáž je zaměřena do dolní a horní končetiny. Jako prevence proti křečovým žilám, otokům a na rukou jako prevence proti vzniku karpálních tunelů. Dopřejte si tento jedinečný zážitek i Vy!

U nás můžete zaplatit i pomocí Vašich benefitních programů.

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 25.6.2022.

naše služby

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?