Galvanická žehlička

Dopřejte si luxus s maximální profesionální péčí.

Galvanická žehlička spolu se speciálními gely Vás omladí, pleť vyživuje, hydratuje, vypne kontury a vrásky.

Už nemusíte čekat na výsledky působení krémů týdny ani jezdit na omlazovací pobyty. Připravte se na to, udělat 100% dojem s vypnutou, omlazenou a perfektní pokožkou! Bezbolestně, rychle, efektivně a viditelně mladší, pružnější, pevnější a krásná pleť!

 

Galvanická žehlička je jedním ze způsobů, jak můžete udržet svou pleť ve formě, aniž byste museli podstupovat chirurgické zákroky Vašeho těla. Žehlička funguje na principu pozitivního a negativního galvanického proudu. Galvanický proud povzbuzuje buňky k aktivitě a díky tomu obnovuje ztracenou elasticitu pokožky. Galvanizací se čistí pleť hloubkově ve všech vrstvách pokožky, vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy. Následně se do pleti vpraví kosmetické přípravky, které pleť dokonale vyživí. Žehlička je vhodná při akné, ekzému, lupence a při vrásčité pokožce.

Co galvanická žehlička dokáže?

Omlazuje pleť

Hluboce detoxikuje

Vyrovnává a redukuje vrásky

Působí na svaly – výrazně zeštíhluje obličej

Vhodná při akné, ekzémech, červených flíčcích, jizvičkách po akné

Bojuje proti barevným nerovnostem, pigmentovým skvrnám

Zbaví Vás kruhů pod očima

Sjednocuje a rozzáří Vaši pleť

Jak galvanizace probíhá?

Před samotným žehlením je na obličej nanesena čistící pěna, která podporuje obnovu pleti. Samotná galvanizace trvá jen 10 minut ve 2. fázích. V první fázi ošetřující gel váže nečistoty vyhlazuje a uvolňuje póry a umožňuje jim dýchat, rozpouští a zkapalňuje přebytečnou mastnotu na obličeji. V druhé fázi ošetřující gel odstraňuje nečistoty dodává pleti ageLOC,  která se zaměřuje na základní zdroje stárnutí, tím uchovává mladý vzhled pleti a minimalizuje stárnoucí vzhled.

Zákrok je bezbolestný!

Již po prvním použití jsou viditelné očekávané výsledky.

Zpočátku se žehlení provádí 2x týdně, poté stačí žehličku používat 1 x za 14 dní. Jestliže je galvanická žehlička používána pravidelně, její účinky se násobí.

Po ošetření není obličej citlivý ani nijak červený, proto je možné se nalíčit ihned po aplikaci. Ženy si chválí krásně hebkou pleť a často nepoužívají ani make-up.

KOUPIT

30min - 999 Kč

naše služby

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?