Jarní detoxikační masáž

Anticeulitidní masáž

Anticeulitidní masáž s kofeinem, mátou peprnou a citrónem.

Nechte se hýčkat plnými doušky, opečovávat a rozmazlovat. Přijďte načerpat novou sílu a energii do každodenního života! Zažijte dotek luxusu a uvolnění. Udělejte radost a potěšení sobě i svým blízkým.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží.  Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní. Přijímáme benefitní poukázky jako je Sodexo, Edenred, Benefitplus či Up.cz

Cítíte se po zimě bez energie, nabrali jste nějaké to kilo navíc? Vymodelujte si své tělo zpět luxusní masáží.

Masáž patří do skupiny anticeulitidních, zpevňujících, antioxidačních a regeneračních masáží.

Kombinace citron, kofein a máta - citron a kofein ve vysokých koncentracích stimulují odbourávání celulitidy a aktivně pracují pro pevnější, hladší pokožku. Výtažek citronu má silné antioxidační účinky a zlepšuje procesy regenerace buněk, podporuje krevní oběh a urychluje lipolytické procesy. Máta peprná intenzivně hydratuje, osvěží a příjemně chladí pokožku. Rychle se vstřebává.

Jedinečná jarní cena masáže!

Původní cena masáže:  1 499,- Kč

nyní  599 Kč / 60minut masáže

Masáž začíná přiložením teplého zábalu na záda a oblast partií jako jsou hýždě a stehna. Oblast se důkladně prokrví, prohřeje a následuje dynamická masáž s prvky, hnětění a tepání pro maximální prokrvení. Poté Vás čeká důkladná masáž zad a speciální cirkulační masáž problematických partií jako jsou hýždě, stehna, břicho i paže.

U této speciální masáže, střídáme techniky masírování na uvolnění a modelační masáž těla. Masáž je dokonalou kombinací odpočinku a funkční masáže a zároveň je i celotělová. Na závěr se můžete těšit na dokonalou masáž hlavy a dle Vašeho přání masku na obličej. Již po první návštěvě bude Vaše pokožka pevnější, pružnější a rozzářená.

Jarní balíček obsahuje:

• 60 minut – Luxusní anticeulitidní masáž s kofeinem, mátou peprnou a citrónem

• Bonus navíc:  maska na obličej dle výběru + masáž obličeje 10 minut EXTRA

• Welcome drink + soft drink zdarma

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 – ti minutovou variantu. Platnost voucheru je do 10.9.2021

naše služby

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?