Tradiční thajská masáž s citrónovou trávou

Lemongrass

Máte zatuhlé záda? Chcete se uvolnit a protáhnout své tělo? Jste po sportovním výkonu? Máte rádi svěžest? Chcete si posílit v zimním období imunitu? Potrpíte si na hloubkové masáže? Pak máme masáž, která je přímo jako stvořená pro Vás!

Citronová tráva má sladší a silnější citronovou vůni, než citron. Poskytuje účinnou úlevu od bolesti. Olej je často používaný na bolesti nohou, unavených svalů a bolesti zad. Mnoho těch, kteří trpí na migrénu, zjišťují, že je také účinná na migrénu. Také se používá k čistění mastné pokožky a k uzavírání pórů. Citrónová tráva napomáhá stabilizovat a vyrovnávat emoce, obzvláště v čase stresu a traumatických situací.

Máte rádi Vánoce? Chcete si užít překrásnou atmosféru klidu a míru? Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  2 899,- Kč

koupit online za 699

Masáž je rozdělena na 3 části. První částí je celkové uvolnění těla, tedy se můžete těšit na celotělovou luxusní akupresurní hloubkovou masáž. Dále Vás čeká systematické protahování a uvolňování právě nejvíce zatuhlých svalů za pomocí tradiční thajské masáže! Na závěr pro maximální relaxaci se můžete těšit na tzv."deep tissue" hloubkovou masáž teplým olejem z citrónové  trávy, která uvolní zatuhlé svaly. Před koncem masáže Vás masérky prohřejí pohankovými polštáři a jako třešničku na dortu jsme si pro Vás připravili poctivou a dokonalou masáž hlavy!

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní masáž - s citrónovou trávou
  • Výběr z vánočních bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + 10 minut EXTRA masáž obličeje (nohy x záda x ruce x obličej x hlava)

               o aroma lázeň - na nohy

               o welcome drink a soft drink

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?