Uklidňující thajská masáž s harmonizujícím olejem

Ylang Ylang

Luxusní relaxační masáž Ylang Ylang.

Je Vám chladno? Špatně snášíte zimu? Trpíte nespavostí, cítíte se unaveni a psychicky vyčerpáni a  nebo si chcete pouze odpočinout, zrelaxovat a zharmonizovat se?

Ylang ylangvýznamné účinky na psychiku. Pomáhá v období nadměrného stresu a duševního vyčerpání. Podporuje celkové zklidnění organismu a maximalizuje uvolňující efekt relaxace. Éterický olej z ylang ylangu je často také využíván při potížích s nespavostí. Vůně exotického ylang-ylangu je přímo životabudičem ve chvíli velké únavy či stresu.

Máte rádi Vánoce? Chcete si užít překrásnou atmosféru klidu a míru? Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  2 959,- Kč

koupit online za 699

Masáž začíná přiložením nahřátých teplých pohankových polštářů na zadní stranu. Záda se prohřejí a uvolní. Poté vám masérka vloží teplé lávové kameny do rukou a Vy si můžete užívat jejich teplo a zároveň nasávat energii. Poté se můžete těšit na luxusní kombinovanou masáž teplým Ylang –Ylang olejem a jemnými táhlými pohyby pro uvolnění dlouhých zádových svalů, které jsou maximálně relaxační.

Luxusní celotělová masáž Vás zharmonizuje a bude hýčkat Vaše smysly. Ylang-Ylang je častou součástí relaxačních směsí a jeho vůně evokuje meditaci a hluboký odpočinek. Zmírňuje dopady nadměrného stresu na lidský organismus, pomáhá zmírnit duševní vypětí a pomůže vám ve chvílích, kdy prostě "nemůžete vypnout".  Na závěr se můžete těšit na  prvotřídní poctivou masáž hlavy, která odstraní bolesti hlavy a únavu!

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní masáž - Ylang Ylang
  • Výběr z vánočních bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + 10 minut EXTRA masáž obličeje (nohy x záda x ruce x obličej x hlava)

               o aroma lázeň - na nohy

               o welcome drink a soft drink

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?