Thajská relaxační masáž

Pomeranč se skořicí

Máte rádi prohřívání? Chcete si udržet štíhlou linii i přes zimu? Zadržuje Vaše tělo více vody? Pak tu máme úžasnou masáž, která Vám dodá vitamíny a zároveň Vám pomůže se štíhlou linií. Trápí Vás celulitida? Prokrvující účinky skořice se projevují i schopností rozkládat tuky. Skořicová silice napomáhá k rychlému vylučování toxinů z těla, zpevňuje a prokrvuje pokožku. Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě.

Pomerančový olej je úžasný při relaxačních a rehabilitačních masáží. Olej pomáhá při depresích, nespavosti a pocitům úzkosti. Celkově stimuluje a osvěžuje organismus. Pomerančový olej pomáhá udržovat mladistvý vzhled napomáhá, zpevňuje pokožku a dodává ji jas a elasticitu! Masáž pomerančovým olejem podporuje imunitu.

Máte rádi Vánoce? Chcete si užít překrásnou atmosféru klidu a míru? Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  3 199,- Kč

koupit online za 699

Masáž začíná jemnou lymfatickou masáží, která nastartuje metabolismus, aktivuje tělo a odvod škodlivin z těla ven. Pro silnější účinek Vás poté čeká jemná akupresurní masáž, která zaktivuje ještě více činnost organismu a uleví od bolesti. Poté jsme si pro Vás připravili techniku mikrocirkulačních pohybů, díky kterým zmírníme projevy celulitidy s podporou skořicového oleje. Dále Vám masérka nanese na nejvíce problematické místa skořicový zábal a nechá jej působit. Mezitím co zábal působí se bude masérka věnovat dokonalé masáži zad tzv. formou „deep tissue“ neboli hloubkové masáži. Poté masérka domasíruje tělo teplým pomerančovým olejem a na závěr Vás čeká dokonalá masáž hlavy.

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní masáž - pomeranč se skořicí
  • Výběr z vánočních bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + 10 minut EXTRA masáž obličeje (nohy x záda x ruce x obličej x hlava)

               o aroma lázeň - na nohy

               o welcome drink a soft drink

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?