Thajská masáž na podporu imunity a na zatuhlé svalstvo.

Rakytník - zázvor

Máte zatuhlou krční páteř z dlouhého sezení u počítače? Chcete si posílit imunitu ve studeném zimním období? Chcete se prohřát teplým zázvorovým olejem? Pak je tato masáž pro Vás jako stvořená.

Zázvor je jedním z nejzdravějších koření na planetě. Má vynikající schopnost prohřát naše tělo v chladných dnech. Přispívá ke zdravému pocení, které je užitečné při nachlazení a chřipce. Obsahuje složky, které dokážou účinně bojovat s infekcemi.

Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost, normální trávení a činnost kardiovaskulárního systému a má blahodárné účinky na pokožku. Tento zázrak z chladných stepí severu vám přinášíme v luxusní masáži.

Máte rádi Vánoce? Chcete si užít překrásnou atmosféru klidu a míru? Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  2 959,- Kč

koupit online za 699

Masáž začíná přiložením nahřátých teplých pohankových polštářů na zadní stranu. Záda se prohřejí a uvolní. Poté vám masérka vloží teplé lávové kameny do rukou a Vy si můžete užívat jejich teplo a zároveň nasávat energii. Poté se můžete těšit na masáž teplým rakytníkovo-zázvorovým olejem.

Milovníci masáže "deep tissue" si zajisté přijdou při této masáži na své neboť masérka pokračuje na nejvíce problematických partiích jako jsou krční, hrudní a bederní páteř. Luxusní celotělová masáž Vás zharmonizuje a bude hýčkat Vaše smysly. Na závěr se můžete těšit na prvotřídní masáž hlavy, která odstraní bolesti hlavy a únavu!

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní masáž - rakytník a zázvor
  • Výběr z vánočních bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + 10 minut EXTRA masáž obličeje (nohy x záda x ruce x obličej x hlava)

               o aroma lázeň - na nohy

               o welcome drink a soft drink

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?