Vánoční balíček

Švestka se skořicí

Cítíte se bez energie? Je Vám chladno? Špatně snášíte zimu? Doléhá na Vás podzimní deprese? Exotická až teplá vůně skořice přímo předurčuje pro používání v zimním období. Výborně prohřívá, uvolňuje svalovou ztuhlost a zmírňuje svalové bolesti i bolesti kloubů a napomáhá regeneraci tkáně.

Trápí Vás celulitida? Prokrvující účinky skořice se projevují i schopností rozkládat tuky. Švestkový olej s výjimečnou vůní švestkových jader a vysokým obsahem vitamínu E a mastné kyseliny pro omlazení pleti. Hloubkově hydratuje, dokonale vyhlazuje, pomáhá...

Máte rádi Vánoce? Chcete si užít překrásnou atmosféru klidu a míru? Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  2 799,- Kč

koupit online za 549

Masáž začíná jemnou lymfatickou masáží, která nastartuje metabolismus, aktivuje tělo a odvod škodlivin z těla ven. Pro silnější účinek Vás poté čeká jemná akupresurní masáž, která zaktivuje ještě více činnost organismu a uleví od bolesti. Poté, jsme si pro Vás připravili techniku mikro cirkulačních pohybů, díky kterým zmírníme projevy celulitidy s podporou skořicového oleje a zároveň promasírujeme celé tělo od hlavy až k patě skořicovo-švestkovým olejem.

Na přání si můžete dopřát masáž teplými lávovými kameny, které spolu s teplem odstraní bloky důležitých bodů na meridiánech a rozproudí energii v těle. Působí nejen na pokožku, ale také prokrvují cévy, zlepšují cirkulaci a okysličují krev, zrychlují metabolismus tkání a detoxikaci těla. Pozitivně ovlivňují i lymfatický systém. Tato masáž působí antistresově, využívá se i v oblasti psychiky, protože odebírá negativní energii.

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní masáž Švestka se skořicí
  • Výběr z vánočních bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + masáž obličeje 10 minut EXTRA

               o oxygenoterapie - léčba kyslíkem

               o zábal dle výběru (skořicový, bahenní, rašelinový, ze zeleného čaje, chilli)

  • Welcome drink + soft drink zdarma

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Každý všední den PO-PÁ v časech od 11:00 do 16:00 na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?