Vánoční balíček

Pomeranč s mandarinkou

Máte zatuhlou krční páteř z dlouhého sezení u počítače? Máte rádi svěžest? Chcete si posílit imunitu ve studeném zimním období? Máme tu novou pomerančovo – mandarinkovou masáž - zimní vzpomínka na léto!

Pomerančový olej je úžasný při relaxačních a rehabilitačních masáží. Olej pomáhá při depresích, nespavosti a pocitům úzkosti. Celkově stimuluje a osvěžuje organismus. Pomerančový olej pomáhá udržovat mladistvý vzhled napomáhá, zpevňovat pokožku a dodává ji jas a elasticitu! 100% přírodní esenciální olej z mandarinky harmonizuje mysl při stavech napětí a smutku, ulevuje od bolestí hlavy, osvěžuje, ulevuje od svalových křečí, preventivně působí proti striím.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  2 799,- Kč

koupit online za 549

Masáž začíná důkladným prohřátím teplými pohankovými polštáři pro celkové uvolnění a relaxaci. Dále následuje jemná lymfatická masáž krouživými pohyby na zadní straně těla. Lymfatická masáž zbaví tělo přebytečné vody a zaktivuje ho, aby odcházely odpadní a škodlivé látky z těla ven. Pak už budete relaxovat a užívat si citrusové svěží vůně při kombinaci relaxačních technik Lomi-Lomi a aroma olejové thajské masáže. Po celou dobu budete sálat příjemné teplo lávových kamenů, které Vám masérka vloží do rukou. Na závěr Vás čeká ještě speciální bodová masáž rukou a masáž dekoltu technikou Lomi-Lomi.

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní masáž Pomeranč s mandarinkou
  • Výběr z vánočních bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + masáž obličeje 10 minut EXTRA

               o oxygenoterapie - léčba kyslíkem

               o zábal dle výběru (skořicový, bahenní, rašelinový, ze zeleného čaje, chilli)

  • Welcome drink + soft drink zdarma

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Každý všední den PO-PÁ v časech od 11:00 do 16:00 na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?