Vánoční balíček

Hruška s cedrovým dřevem

Máte zatuhlou krční páteř z dlouhého sezení u počítače? Chcete se uvolnit po sportovním výkonu? Máte rádi svěžest? Chcete si posílit v zimním období imunitu? Máte zatuhlé svaly? Potrpíte si na hloubkové masáže?

Pak máme masáž, která je přímo jako stvořená pro Vás! Olej z cedrového dřeva byl dobře znám již ve starověku, používali ho staří Sumeřané, Tibeťané a Egypťané. Bio-aktivní látky, obsažené v cedrovém oleji, podporují vitalitu a zásobují životní energií.

Hruška je ovoce, které je bohaté na důležité vitaminy a minerály potřebné pro naše dobré zdraví. Je dobrým zdrojem vitamínu C, tím posiluje imunitu a má regenerační účinky! Dodává pleti vitalitu, hydratuje a rozjasňuje ji. Šťavnatá ovocná vůně zralých hrušek zlepší vaši mysl a vykouzlí úsměv na rtech.

Máte rádi Vánoce? Chcete si užít překrásnou atmosféru klidu a míru? Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  2 549,- Kč

koupit online za 549

Masáž je rozdělena na 3 části. První částí je celkové uvolnění těla, tedy se můžete těšit na celotělovou luxusní akupresurní hloubkovou masáž. Dále Vás čeká systematické protahování a uvolňování právě nejvíce zatuhlých svalů za pomocí tradiční thajské masáže! Na závěr pro maximální relaxaci se můžete těšit na tzv."deep tissue" hloubkovou masáž teplým hruškovo-cedrovým olejem, která uvolní zatuhlé svaly. Před koncem masáže Vás masérky prohřejí pohankovými polštáři a jako třešničku na dortu jsme si pro Vás připravili poctivou a dokonalou masáž hlavy!

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní masáž hruška s cedrovým dřevem
  • Výběr z vánočních bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + masáž obličeje 10 minut EXTRA

               o oxygenoterapie - léčba kyslíkem

               o zábal dle výběru (skořicový, bahenní, rašelinový, ze zeleného čaje, chilli)

  • Welcome drink + soft drink zdarma

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Každý všední den PO-PÁ v časech od 11:00 do 16:00 na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?