Exotická masáž k prohřátí celého těla

Banán s kokosem

Milujete exotiku? Exotické pláže, vůně, teplo a relax? Místo exotické dovolené si dopřejte luxusní exotickou masáž.  Jste milovníky prohřívání?  Pak si přijdete na své. V této masáží se střídá dvoje prohřívání a to lávových kamenů a kokosových měšců.....

Banány známe všichni. Ale slyšeli jste o banánovém oleji? Banánový olej je výborný pro pleť. Hluboce vyživuje suchou pokožku , regeneruje také popraskanou pokožku a zvlhčuje také hlubší vrstvy pokožky.  Banánový olej je úžasná anti-agingová terapie proti předčasnému stárnutí pokožky. Snižuje vzhled vrásek na obličeji. Banánový olej příznivě působí na tón pokožky. Můžete se tak chlubit rovnoměrnou barvou pleti, která je bez skvrn a pigmentace.

Kokosový olej působí příznivě na relaxaci a psychiku a také hloubkově vyživují suchou pokožku.

Máte rádi Vánoce? Chcete si užít překrásnou atmosféru klidu a míru? Udělejte radost sobě nebo svým blízkým voňavou masáží. Udělejte si úžasný den s dcerou, synem, maminkou, kolegyní, kamarádkou nebo si zajděte se svou láskou na masáž ve 2 a využijte tuto jedinečnou nabídku.

Jedinečná vánoční cena balíčku!

Původní cena balíčku:  2 959,- Kč

koupit online za 699

Masáž začíná hloubkovou aroma olejovou masáží na zadní straně těla. Masérka rozehřeje banánový a kokosový olej a Vy si můžete těšit na luxusní masáž.  Poté se na záda přikládají lávové kameny, které masérka pokládá na jednotlivé meridiány a uvolňuje tak zatuhlé svalstvo.  Dále masérka zabalí Vaše nožky do teplých ručníků provoněných kokosem a banánem, a udělá luxusní masáž. V dalším kroku se používají home- made kokosové měšce, které jsou vyrobeny z čerstvého kokosu, nádherně provoní celou místnost a přikládají se bodově na ruce a dekolt. Masérka postupně masíruje kousek po kousíčku Vaše tělo a Vy si připadáte jako v exotickém ráji.

Po prohřátí rukou a dekoltu Vás čeká luxusní masáž rukou a anti-age masáž dekoltu banánovým a kokosovým olejem. Na závěr si můžete dopřát výživnou anti-age banánovou masku na obličej, která vypne kontury pleti a má výrazný vliv na pružnost a mladistvost pokožky.

Balíček obsahuje:

  • 60 minut - Luxusní masáž banán s kokosem
  • Výběr z vánočních bonusů:

               o maska na obličej dle výběru + 10 minut EXTRA masáž obličeje (nohy x záda x ruce x obličej x hlava)

               o aroma lázeň - na nohy

               o welcome drink a soft drink

Jak mohu voucher získat:

  • OSOBNĚ

Voucher na balíček si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce, kde jej můžete i uhradit (KARTOU, CASH, STRAVENKOU). Dle aktuální otevírací doby na ulici: Purkyňova 74/2.

  • ELEKTRONICKY

Voucher můžeme poslat elektronicky na email, stačí nám Vaše přání uvést do poznámky při online platbě.

  • POŠTOU

Doporučeně poštou při uvedení Vaší korespondenční adresy do poznámky při platbě online za poplatek 90 Kč. Platba poštovného online ZDE

 

 

Dle Vašeho přání si můžete pořídit i 90 minutovou variantu. Platnost voucheru je do 15.5.2021.

ROYAL JASMINE SPA

Purkyňova 74/2, 1.patro

Praha 1, 110 00

Sledujte nás

Kde nás najdete?